Darmowa dostawa już od 250 zł

label printer 6

Niimbot® B21 + 1 szt rolka

Ocena:
5/5

Cena: 369,00zł

479,00zł

Niimbot® B21 to bezprzewodowa drukarka, która potrafi wykonać kilka samoprzylepnych etykiet na sekundę, jest to drukarka termiczna więc tusz nigdy Ci się nie skończy.

Drukuj etykiety do domu, sklepu, magazynu, szkoły lub gdziekolwiek zechcesz!

Posiada wbudowany akumulator 1200mAh, który pozwala na tygodnie pracy bez ładowania.

Wystarczy zainstalować aplikację NIIMBOT, połączyć się z drukarką przez Bluetooth i gotowe!

Godziny
Minuty
Sekundy

*promocja ograniczona czasowo

Prawdziwa rewolucja

Etykiety są samoprzylepne, nie zostawiają kleju, są wodoszczelne i bardzo wytrzymałe.

Rolki w różnych rozmiarach kupisz w naszym sklepie. Drukarka jest bardzo prosta w użyciu – wystarczy ją włączyć przytrzymując główny przycisk kilka sekund, uruchomić aplikację w telefonie, podłączyć drukarkę z listy urządzeń, zaprojektować naklejkę i drukować!

Jednorazowo możesz wydrukować 1 kopię naklejki lub nawet 100 naklejek zaprojektowanych przez siebie.

Niimbot® B21 to “większy brat” kultowych drukarek kompaktowych D11 oraz D110, model zadebiutował w październiku 2021 roku, wyróżnia się eleganckim designem oraz możliwością tworzenia większych etykiet.

Drukarka B21 potrafi drukować także na zwykłym papierze termicznym (standardowa rolka do 15-20 metrów) np. od kasy fiskalnej lub terminala płatniczego – wystarczy zmienić rodzaj papieru w aplikacji.

Steruj z telefonu

Pobierz aplikację NIIMBOT i projektuj swoje etykiety w dowolny sposób

Funkcjonalność

Drukuj etykiety, kody EAN-13 i informacje o sprzedawcy lub składniki danego produktu

Tusz się nie kończy

NIIMBOOT to kompaktowa drukarka termiczna, co za tym idzie tusz nigdy się nie kończy

Dla każdego

Drukarka jest prosta w obsłudze i ma wiele możliwości, skorzysta z niej zarówno informatyk jak i uczeń szkoły podstawowej

1.

Włóż rolkę

Odbezpiecz drukarkę i umieść rolkę w środku, dostępne są rolki różnej wielkości, maksymalny wymiar dostępnych etykiet to 50x50mm i 50x60mm .

2.

Twórz i edytuj

Zainstaluj aplikację NIIMBOT i twórz rozmaite etykiety, loga, ikony lub cokolwiek zechcesz, etykiety są wodoodporne.

3.

Przyklej

Oderwij etykietę z rolki i przyklej gdzie tylko zechcesz, etykiety nie pozostawiają po sobie kleju.

Nie ważne czy prowadzisz firmę, uczysz się, pracujesz czy po prostu chcesz nakleić etykietę na przygotowane konfitury, Niimbot jest wielofunkcyjny i ma nie ograniczone możliwości edycji etykiet.

Główne zastosowania

✅ Wydruk cen, dat przydatności do spożycia, godziny produkcji oraz partii produkcyjnych

✅ Dla lekarzy i prywatnych gabinetów

✅ Dla uczniów i nauczycieli, oklejanie zeszytów, dzienników

✅ Dla domu i rodziny – oznaczaj przyprawy, kawy i herbaty, zrób porządek w pojemnikach

✅ Dla restauracji i do domowej kuchni do oznaczania mrożonek – odporne na mróz, olej i wodę naklejki poradzą sobie w każdych warunkach

✅ Dla sprzedawców – wpisz lub zeskanuj numer kodu i wydrukuj pasek EAN-13 lub inny kod, aplikacja tworzy także wydruki seryjne

✅ Drukuj kody QR na produktach – aplikacja sama stworzy kod do wydruku na podstawie tekstu lub skanu innego kodu

✅ Dla kolekcjonerów – do oznaczania swoich zbiorów

✅ Dla informatyków i pracowników biurowych – oznaczaj kable i podzespoły

✅ Dla każdego – każda osoba znajdzie zastosowanie NIIMBOTA

Nie wierzysz? Sprawdź możliwości aplikacji NIIMBOT przed zakupem urządzenia.

"Jako pierwszą swoją drukarkę miałem model D110, sprawdził się świetnie w domu więc zdecydowałem się na zakup B21 jako sprzęt biurowy polecam."

Marcin Z.

*zweryfikowana opinia

"Drukarka wygląda rewelacyjnie, świetny design naprawdę robi wrażenie, co do działania nie mam zastrzeżeń, drukuje szybko i wyraźnie."

MariuszG88

*zweryfikowana opinia

" Pracuję w branży muzycznej, drukarki używamy do etykietowania sprzętu oraz jego specyfikacji w sklepie, wygląd petarda pasuje idealnie do naszego sklepu."

Anka G.

*zweryfikowana opinia

Aplikacja dostępna na IOS & Android

Darmową Aplikację NIIMBOT możesz pobrać w sklepie Appstore lub GooglePlay, prosimy o korzystanie tylko z oryginalnych aplikacji pobranych w autoryzowanym sklepie obsługującym twój system operacyjny w telefonie.

Udało się! We współpracy z producentem skończyliśmy tłumaczyć aplikację NIIMBOT do obsługi naszych drukarek – już teraz jest dostępna w polskiej wersji językowej (beta). Po uruchomieniu aplikacji: Me > Settings > Language > Polski.

Masz pytanie?

Dowiedz się więcej o naszych drukarkach i personalizowanych etykietach.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

Tel: 504 074 245kontakt@niimbot.pl

Dane techniczne:

  • Materiał: ABS
  • Pojemność baterii: 1200mAh
  • Rozdzielczość: 203dpi
  • Rozmiar drukarki: 130*95*60mm
  • Waga drukarki z baterią: 300 gram

Pamiętaj, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki NIIMBOT w Polsce - masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt z japońską głowicą najwyższej jakości.

FAQ Najczęśćiej zadawane pytania:

 

Q: Drukarka wydaje dźwięk drukowania, ale papier z wydrukami nie wychodzi?

A: Otwórz komorę z etykietami i sprawdź czy część papieru wystaje 1-2 mm za nożyk do odcinania etykiet – papier musi częściowo wystawać aby wydruk wyszedł z drukarki. Sprawdź również czy w zasobniku po prostu nie zabrakło etykiet. Stan wykorzystania rolki sprawdzisz również przez niewielką szybkę umieszczoną na drukarce.

Q: Drukarka nie chce się połączyć, zaprojektowałem etykietę, ale mam komunikat o braku połączenia i wydruk nie jest możliwy?

A: Upewnij się, że drukarka jest włączona – niebieska dioda, jeżeli nie – przytrzymaj główny przycisk kilka sekund aż zacznie świecić światłem ciągłym. Ponadto sprawdź czy w swoim smartphone masz włączony bluetooth, możesz zmienić to w ustawieniach telefonu. Jeżeli powyższe kroki zostały wykonane należy wybrać drukarkę z listy urządzeń. Drukarka po pierwszym połączeniu przy kolejnych uruchomieniach automatycznie połączy się z Twoim telefonem i aplikacją po jej włączeniu.

Q: Wydrukowałem pierwszą testową etykietę, ale niestety wydruk jest na boku naklejki, a w moim projekcie wydruk miał być na środku, co mogę zrobić?

A: Musisz skalibrować drukarkę wyciągając nieco pierwszą wystającą etykietę aby pusta część papieru z pomiędzy etykiet wystawała na 1-3 mm. Więcej informacji jest również w polskiej instrukcji, którą wysyłaliśmy na e-mail w dniu odbioru paczki.

Q: Korzystałem z rolek 50×50 mm, obecnie zmieniłem rolki na większe 60×50 mm, czy muszę zmienić coś w ustawieniach drukarki lub aplikacji?

A: Drukarka po połączeniu z telefonem i aplikacją sama wykryje rodzaj zastosowanych etykiet już przed tworzeniem projektu pokaże w aplikacji z jakiego obecnie rozmiaru etykiet korzystasz. W niektórych przypadkach kiedy stosowane są inne etykiety niż NIIMBOT, a nieoryginalne zamienniki drukarka może nie wykryć właściwego rozmiaru papieru – należy wtedy wybrać papier ręcznie. Nie zalecamy z korzystania z nieoryginalnych rolek, gdyż niższa jakość kleju oraz samych etykiet może uszkodzić głowicę drukarki.

Q: Chciałbym drukować etykiety zdalnie z innego miejsca aby odbierał je ktoś w innej lokalizacji, czy jest to możliwe?

A: Drukarka korzysta z modułu bluetooth, który w większości smartphone’ów oraz w samej drukarce ma zasięg do 10 metrów. Najlepiej drukować w odległości nie większej niż 3-4 metry aby urządzenie nie zostało rozłączone.

Q: Czy urządzenie obsługuje tylko jedną czcionkę, rozmiar i czy można drukować polskie znaki?

A: W aplikacji znajdziesz setki czcionek, dowolnie ustawisz rozmiar tekstu, kodów EAN, zdjęć i innych danych- dowolność w projekcie naklejki jest nieograniczona, możesz dodać wiele elementów na jednej naklejce – pamiętaj jednak, że jest niewielkich rozmiarów. Aplikacja NIIMBOT obsługuje polskie znaki – bez problemu wydrukujesz podziękowania pięćdziesięciopięcioipółlatkąście 🙂

Inne pytania prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.

14 DNI

Na rezygnację z zakupu lub wymianę

Bezpieczne płatności

Przelewy24

Wysyłka w 48h

Zamówienia złożone do godz 10:00 pakujemy tego samego dnia, czas dostawy to około 2 dni robocze

NIIMBOT® B21

Black

Red

Jak się domyślasz ze względów ekonomicznych tak atrakcyjna oferta nie może trwać wiecznie dlatego musisz się pospieszyć!

Obawiasz się, że wraz z nową drukarką zakupisz niewłaściwe etykiety? Każdy klient, który dokona zakupu przez naszą stronę ma pewność, że otrzyma rolki pasujące do zamawianej drukarki. W przypadku zamówienia błędnych etykiet nasz zespół zawsze skontaktuje się z klientem telefonicznie przed wysłaniem zamówienia. Zadowolenie klienta to nasz najwyższy priorytet.