Darmowa dostawa już od 250 zł

Zrzut ekranu 2021-12-20 o 14.33.10

Niimbot® B3S + 1 szt rolka

Średnia ocena klientów
1

Cena: 429,99zł

699,00zł

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 429,99zł

Niimbot® B3S to bezprzewodowa drukarka, która potrafi wykonać kilka samoprzylepnych etykiet na sekundę, jest to drukarka termiczna więc tusz nigdy Ci się nie skończy.

B3S to najbardziej zaawansowany technicznie model skierowany do firm, akumulator 2200mAh  pozwala na tygodnie pracy bez ładowania.

Nadruk aż do 72mm szerokości, drukuj etykiety do biura, sklepu, magazynu, szkoły lub gdziekolwiek zechcesz!

Model B3S poza aplikacją na smartfony, posiada aplikację na PC w systemie Windows. Rolka 70x40mm Gratis!

Dostępne na zamówienie – zaprojektowane etykiety firmowe z własnym logo, dowolna konfiguracja pozycji.

Prawdziwa rewolucja

Etykiety są samoprzylepne, nie zostawiają kleju, są wodoszczelne i bardzo wytrzymałe, odporne na mróz i działanie czynników zewnętrznych.

Importuj dane z Excel’a i umieszczaj tabele bezpośrednio na etykiecie, drukarki mają funkcję druku ciągłego.

Niimbot® B3S to najbardziej zaawansowany model Niimbot, skierowany głównie do firm, wyróżnia się większą funkcjonalnością oraz możliwością tworzenia większych etykiet.

Drukarka B3S potrafi drukować także na zwykłym papierze termicznym (standardowa rolka do 15-20 metrów) np. od kasy fiskalnej lub terminala płatniczego – wystarczy zmienić rodzaj papieru w aplikacji.

*Planowana w 2022 roku aplikacja na komputery z systemem Windows, obecnie aplikacja dostępna na smartfony i tablety Ios & Android

Steruj z telefonu

Pobierz aplikację NIIMBOT i projektuj swoje etykiety w dowolny sposób

Funkcjonalność

Drukuj etykiety, kody EAN-13 i informacje o sprzedawcy lub składniki danego produktu

Tusz się nie kończy

NIIMBOOT to kompaktowa drukarka termiczna, co za tym idzie tusz nigdy się nie kończy

Dla każdego

Drukarka jest prosta w obsłudze i ma wiele możliwości, skorzysta z niej zarówno informatyk jak i uczeń szkoły podstawowej

1.

Włóż rolkę

Odbezpiecz drukarkę i umieść rolkę w środku, dostępne są rolki różnej wielkości, maksymalny wymiar etykiety to 15x50mm.

2.

Twórz i edytuj

Zainstaluj aplikację NIIMBOT i twórz rozmaite etykiety, loga, ikony lub cokolwiek zechcesz, etykiety są wodoodporne.

3.

Przyklej

Oderwij etykietę z rolki i przyklej gdzie tylko zechcesz, etykiety nie pozostawiają po sobie kleju.

Aplikacja Windows

Pobierz sterowniki, a następnie samą aplikację, wymagany Bluetooth w urządzeniu.

Importuj z Excel'a
Drukuj wiele plików jednym kliknięciem
Przechowuj w chmurze
Korzystaj w dowolnym miejscu z dowolnego urządzenia
Stwórz idealny projekt
Wiele możliwości i precyzja edycji
Previous slide
Next slide

Nie ważne czy prowadzisz firmę, uczysz się, pracujesz czy po prostu chcesz nakleić etykietę na przygotowane konfitury, Niimbot jest wielofunkcyjny i ma nie ograniczone możliwości edycji etykiet.

Główne zastosowania

Nie wierzysz? Sprawdź możliwości aplikacji NIIMBOT przed zakupem urządzenia.

Aplikacja dostępna na IOS & Android

Darmową Aplikację NIIMBOT możesz pobrać w sklepie Appstore lub GooglePlay, prosimy o korzystanie tylko z oryginalnych aplikacji pobranych w autoryzowanym sklepie obsługującym twój system operacyjny w telefonie.

Udało się! We współpracy z producentem skończyliśmy tłumaczyć aplikację NIIMBOT do obsługi naszych drukarek – już teraz jest dostępna w polskiej wersji językowej (beta). Po uruchomieniu aplikacji: Me > Settings > Language > Polski.

Masz pytanie?

Dowiedz się więcej o naszych drukarkach i personalizowanych etykietach.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

kontakt@niimbot.pl

Dane techniczne

Pamiętaj, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki NIIMBOT w Polsce - masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt z japońską głowicą najwyższej jakości.

FAQ Najczęściej zadawane pytania:

Drukarka wydaje dźwięk drukowania, ale papier z wydrukami nie wychodzi?

Otwórz komorę z etykietami i sprawdź czy część papieru wystaje 1-2 mm za nożyk do odcinania etykiet – papier musi częściowo wystawać aby wydruk wyszedł z drukarki. Sprawdź również czy w zasobniku po prostu nie zabrakło etykiet. Stan wykorzystania rolki sprawdzisz również przez niewielką szybkę umieszczoną na drukarce.

Drukarka nie chce się połączyć, zaprojektowałem etykietę, ale mam komunikat o braku połączenia i wydruk nie jest możliwy?

Upewnij się, że drukarka jest włączona – niebieska dioda, jeżeli nie – przytrzymaj główny przycisk kilka sekund aż zacznie świecić światłem ciągłym. Ponadto sprawdź czy w swoim smartphone masz włączony bluetooth, możesz zmienić to w ustawieniach telefonu. Jeżeli powyższe kroki zostały wykonane należy wybrać drukarkę z listy urządzeń. Drukarka po pierwszym połączeniu przy kolejnych uruchomieniach automatycznie połączy się z Twoim telefonem i aplikacją po jej włączeniu.

Wydrukowałem pierwszą testową etykietę, ale niestety wydruk jest na boku naklejki, a w moim projekcie wydruk miał być na środku, co mogę zrobić?

Musisz skalibrować drukarkę wyciągając nieco pierwszą wystającą etykietę aby pusta część papieru z pomiędzy etykiet wystawała na 1-3 mm. Więcej informacji jest również w polskiej instrukcji, którą wysyłaliśmy na e-mail w dniu odbioru paczki.

Korzystałem z rolek 12×30 mm, obecnie zmieniłem rolki na większe 15×50 mm, czy muszę zmienić coś w ustawieniach drukarki lub aplikacji?

Drukarka po połączeniu z telefonem i aplikacją sama wykryje rodzaj zastosowanych etykiet już przed tworzeniem projektu pokaże w aplikacji z jakiego obecnie rozmiaru etykiet korzystasz. W niektórych przypadkach kiedy stosowane są inne etykiety niż NIIMBOT, a nieoryginalne zamienniki drukarka może nie wykryć właściwego rozmiaru papieru – należy wtedy wybrać papier ręcznie. Nie zalecamy z korzystania z nieoryginalnych rolek, gdyż niższa jakość kleju oraz samych etykiet może uszkodzić głowicę drukarki.

Chciałbym drukować etykiety zdalnie z innego miejsca aby odbierał je ktoś w innej lokalizacji, czy jest to możliwe?

Drukarka korzysta z modułu bluetooth, który w większości smartphone’ów oraz w samej drukarce ma zasięg do 10 metrów. Najlepiej drukować w odległości nie większej niż 3-4 metry aby urządzenie nie zostało rozłączone.

Czy urządzenie obsługuje tylko jedną czcionkę, rozmiar i czy można drukować polskie znaki?

W aplikacji znajdziesz setki czcionek, dowolnie ustawisz rozmiar tekstu, kodów EAN, zdjęć i innych danych- dowolność w projekcie naklejki jest nieograniczona, możesz dodać wiele elementów na jednej naklejce – pamiętaj jednak, że jest niewielkich rozmiarów. Aplikacja NIIMBOT obsługuje polskie znaki – bez problemu wydrukujesz podziękowania pięćdziesięciopięcioipółlatkąście 🙂

Inne pytania prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy

14 Dni na zwrot

Rezygnację z zakupu lub wymiana

Bezpieczne płatności

Przelewy24 lub PayNow

Wysyłka w 24h

Zamówienia złożone do godz 10:00 pakujemy tego samego dnia, czas dostawy to około 2 dni robocze

NIIMBOT® B3S

Jak się domyślasz ze względów ekonomicznych tak atrakcyjna oferta nie może trwać wiecznie dlatego musisz się pospieszyć!

Obawiasz się, że wraz z nową drukarką zakupisz niewłaściwe etykiety? Każdy klient, który dokona zakupu przez naszą stronę ma pewność, że otrzyma rolki pasujące do zamawianej drukarki. W przypadku zamówienia błędnych etykiet nasz zespół zawsze skontaktuje się z klientem telefonicznie przed wysłaniem zamówienia. Zadowolenie klienta to nasz najwyższy priorytet.

Copyright © 2022 Niimbot.pl |  Regulamin